Koli bandı; hemen hemen herkesin ihtiyaç duyduğu bir paketleme ambalaj malzemesidir. Fakat büyük ölçüde imalat yapan firmalar, ürettikleri malzemelerin paketlenme aşamasında koli bandına ihtiyaç duyar.

  Koli bantları; her üründe olduğu gibi çeşitlere ayrılır. Kullanım alanına göre, şeffaf koli bandı, taba koli bandı, kağıt koli bandı gibi çeşitleri olmakla beraber tabi ki de kalite olarak da farklılıklar gösterir. 

  Hotmelt koli bantları bunların başında yer almaktadır. Sağlamlık, kolay koparılma ve yapışma gücü olarak en kaliteli koli bandı çeşidi hotmelt koli bandıdır.

Baskılı Koli Bandı Siparişi

  Baskılı Koli bandı; Küçük veya büyük ölçüde imalat yapan firmaların kurumsallaşma adına attıkları adımın başında yer alır.  Sefkiyata gönderdikleri ürünlerinin paketlerinin üzerinde sıradan bir koli bandı olmasıyla, firmanın logo ve isminin ulunduğu baskılı koli bandının kullanılması çok farklıdır.

 Baskılı koli bandı siparişi vermeden önce atacağınız ilk adım, bu hizmeti sağlayan firmaların geçmişi hakkında bilgi edinmek gelir. Çünkü baskılı koli bandı siparişleri perakende olmadığı için, maalesef bir kaç tane alıp deneme imkanınız bulunmamaktadır.

  Firmanın hakkımızda yazısını okudunuz en az on yıllık bir tecrübeye sahip olduğunu gördünüz. Peki hemen siparişi geçmeli misiniz?  Tabi ki hayır. Referanslarını muhakkak kontrol etmelisiniz. Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarıyla en az üç sevkiyat olacak şekilde çalışmış mı? 

Desenli Koli Bandı Siparişi

 Desenli koli bantları; Koli veya kargoya verdiğiniz paketlerin daha şık ve sevimli görünmesini sağlar. Normal koli bantlarından yapışkanlık ve sağlamlık olarak hiç bir farkı yoktur. Desenli koli bantlarını sadece paketleme ve kolileme işlerinde değil, herhangi bir birleştirme veya kaplama işinde de rahatlıkla kullana bilirsiniz. Hotmelt kalitesi kullanılarak imal edilen desenli koli bantları, sektörde 27 yıllık tecrübeye sahip olan ve 22.000’den fazla memnun müşteri portföyü oluşturmuş İstek İthalat A.Ş tarafından, Canlı Destek, Ücretsiz Tasarım, Geri İade Garantisi ve en ucuz desenli koli bandı fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin istifadesine sunulmaktadır.  

 En ucuz koli bandı fiyatları için sizde hemen aşağıdaki canlı destek bölümlerinden müşteri temsilcilerimize ulaşıp, bilgi ve fiyat alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Akrilik Hotmelt  kaliteli Toptan Şeffaf, Taba ve Kağıt Koli Bandı Fiyatları  İçin Tıklayın

Tüm İç Açıcı, Kaliteli ve Garantili Toptan Desenli Koli Bantları İçin Tıklayın!

Kurumsal Üretici Firmaların, Vazgeçilmez Ambalaj Malzemesi Baskılı Koli Bandında Ücretsiz Tasarım ve Canlı Destek İçin Tıklayın

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Temsilciyle Görüş
Canlı Destek
Sitemize Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?