Baskılı koli bandı; koli bazında sevkiyat yapan firmaların normal koli bandı kullanmak yerine, firmalarının logo ve iletişim bilgilerinin bulunduğu özel koli bandlarıdır.

   Baskılı koli bandı nakliye ve ambalaj malzemelerinizi,  ürün yelpazenizi markalaştırmak adına atacağınız en önemli adımlardan biridir. Şimdi şöyle bir düşünün; herhangi bir ürün için sipariş verdiniz ve sipariş verdiğiniz ürün size ulaştı. Kargo veya nakliye yolu ile gelen koliniz normal sıradan bir koli bandı ile paketlenmiş. 

  Acaba sipariş verdiğiniz ürün doğru firmadan mı? nereden geldi? Yoksa aracı firmadan mı? Aklınızda bir çok soru belirecektir. Bu sorular sizin aklınıza geldiği gibi, müşterinizin de aklına gelecektir.

  Bu ve buna benzer handikaplardan kurtulmak, müşteri gözündeki prestijinizi yükseltmek, en önemlisi ise koli bandlarınzı daha ucuza mal etmek için baskılı koli bandı kullanımını tercih etmelisiniz.

Baskılı Koli Bandı Siparişi İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  Koli bandı siparişi vermeden önce atacağınız ilk adım, bu hizmeti sağlayan firmaların geçmişi hakkında bilgi edinmek gelir. Çünkü baskılı koli bandı siparişleri perakende olmadığı için, maalesef bir kaç tane alıp deneme imkanınız bulunmamaktadır.

  Firmanın hakkımızda yazısını okudunuz en az on yıllık bir tecrübeye sahip olduğunu gördünüz. Peki hemen siparişi geçmeli misiniz?  Tabi ki hayır. Referanslarını muhakkak kontrol etmelisiniz. Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarıyla en az üç sevkiyat olacak şekilde çalışmış mı? 

  Referans kısmı da tamam; peki ya şimdi? Daha bitmedi. Herhangi bir memnuniyetsizlik  söz konusu olduğunda iade garantisi veriyor mu? Eğer bu kriteri de yakalarsanız, geriye fiyatların uygunluğu kalıyor.

Baskılı Koli Bandı Nereden Alınır?

  Baskılı koli bandı hakkında yaptığımız söyleşi sonunda yukarıda saydığımız kriterleri bulabileceğiniz bir adres vermesek sanırım ayıp olurdu.

Sonuçta akıl vermek kolaydır. Şaka bir yana, yukarıda saydığımız kriterleri hatta daha fazlasını bulabileceğiniz bir firmanın hizmetlerinden faydalanmanızı tavsiye edebilirim.

   O firma kim mi? 27 yıldır ambalaj sektörünün neredeyse tüm kollarında hizmet veren, 22.000’de fazla hatırı sayılır firma ile çalışmış, ürün iade garantisi verebilen, ücretsiz tasarım ve canlı destek hizmetleriyle Türkiye’nin en ucuz baskılı koli bandı fiyatlarına sahip İstek İthalat A.ş.

  Showrommu İstanbul Merter!de bulunan bu güçlü firmaya ulaşmak çok kolay. Sitenin alt kısımlarında bulunan direk arama veya whatsapp canlı destek hatlarından konusunda uzman müşteri temsilcileriyle görüşerek ücretsiz destek alabilir, dakikalar içerisinde ücretsiz tasarımınızı yaptırabilirsiniz.

  Bu yazımızda dilimiz döndüğünce baskılı koli bandı hakkında ki bilgilerimizi paylaştık. Eğer bu yazımızı faydalı bulduysanız aşağıdaki sosyal medya iconlarından paylaşarak daha fazla insana ulaşmasında katkıda bulunabilirsiniz.

  Ambalaj ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için; bloglarımız da paylaştığımız, baskılı poşet firmaları, en ucuz karton çanta fiyatları, kraft çanta çeşitleri, kargo poşeti fiyatları, opp jelatin imalatı, dokuma etiketi imalatı, karton etiket çeşitleri, gömlek malzemeleri, polyester düğme çeşitleri, yapışkan tela fiyatları yazılarımızı okuyabilirsiniz. Bunun için ilgili yazının üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

  Sağlık ve Esenlikle KAlın!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Temsilciyle Görüş
Canlı Destek
Sitemize Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?