Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

  Baskılı koli bandı siparişi vermeden önce yapılması gereken ilk şey; tabi ki de google da yaptığınız arama sonucunda karşınıza çıkan reklama tıklamak değil.

  İlk önce baskılı koli bandı hizmetini sunduğunu ifade eden firmaların referans bilgilerini kontrol ve teyit etmemiz gerekiyor. Eğer Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmaları ile uzun zaman çalışmış ise ilk aşamayı tamamladık. Bunu yapmamızın sebebi üründe eksik metraj veya kalitesiz yapışkan kullanmadığını garantilemiş oluruz. İkinci iş ise bize herhangi bir memnuniyetsizlik karşısında iade garantisi verebiliyor mu? Eğer bu kriterde tutuyorsa, tabi ki fiyat uygun mu?

  Şimdi diyeceksiniz ki hem Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışmış, hem iade garantisi veriyor , hem de uygun fiyatlı baskılı koli bandı! Böyle bir firma var mı diye sorarsanız, size 27 yıldır 22.000’den fazla referans ile hizmet veren artı ücretsiz tasarım ve canlı destek hizmeti sunan İstek İthalat A.Ş‘  yi tavsiye edebilirim.

  Nasıl mı ulaşacaksınız? Sitenin alt kısımlarında bulunan canlı destek butonlarından anında müşteri temsilcileriyle ister canlı telefon, ister whatsapp üzerinden iletişime geçerek dakikalar içerisinde tasarımınız oluşturabilir veya hazır tasarımınızı işleme aldırabilirsiniz.

 

  Baskılı koli bandı fiyatları; birçok açıdan değişiklik gösterir. Seçilen koli bandının kalitesi, en genişliği, metrajı, baskı tekniği, adedi ve ödeme şekline göre baskılı koli bandının birim fiyatı ortaya çıkar.  En uygun baskılı koli bandı fiyatları için sitemizin üst ve alt bölümlerinde bulunan Canlı Destek bölümlerinden konusunda uzman müşteri temsilcilerimizle görüşerek, kaliteyi ucuza almanın avantajlarını yaşayın.

Akrilik Hotmelt  kaliteli Toptan Şeffaf, Taba ve Kağıt Koli Bandı Fiyatları  İçin Tıklayın

Tüm İç Açıcı, Kaliteli ve Garantili Toptan Desenli Koli Bantları İçin Tıklayın!

Kurumsal Üretici Firmaların, Vazgeçilmez Ambalaj Malzemesi Baskılı Koli Bandında Ücretsiz Tasarım ve Canlı Destek İçin Tıklayın

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2023 İstek İthalat  A.Ş | Web Design by htmajans

Temsilciyle Görüş
Canlı Destek
Sitemize Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?